Jesienna atmosfera: wszystkie wpisy

O tak – #jesieniara to ja! Choć jesień potrafi dać w kość, szczególnie jak się ma nie po kolei pod czachą, jest też najpiękniejszą porą roku. Mimo deszczu. Mimo tego, że dookoła być może być ponuro. Odpowiednia jesienna atmosfera to zawsze coś, co pomaga mi przetrwać deszczowe wieczory. Mam dla Ciebie zestawienie wszystkich moich wpisów, które wspólnymi siłami pokazują Ci, że jesień może być piękna!

A jeśli też jesteś jesieniarą, mam dla Ciebie mnóstwo inspiracji na to, jak sprawić, żeby ta jesienna atmosfera była jeszcze piękniejsza! Kliknij w zdjęcie i przenieś się do świata pięknej polskiej złotej jesieni!

Jesienna atmosfera i chandra w domu

Na początek kilka tricków na to, jak możesz zapewnić sobie odpowiedni klimat – taki, który pomoże Ci przetrwać największe piździernikowe wichury.

 

Ogrzej sobie jesień - jesienna atmosfera #1

Ogrzej sobie jesień. Ona nie musi być taka zła

chandra - jesienna atmosfera #2

Moje sposoby na jesienną chandrę

Jesienne przeziębienie – rady ciotki BNS

To co, humor trochę lepszy? To teraz coś na jesienne przeziębienie.

Przeziębienie w domu to upierdliwa zaraza

Jak przetrwać jesienne przeziębienie i nie obrócić mieszkania w proch

A na koniec…

Na koniec mam dla Ciebie wpisy, które nie pasują do powyższych kategorii, ale mogą Ci się przydać – jesienne felietony, pogadanki, pseudoporadniki – to tutaj!

fancy rzeczy - jesienna atmosfera #3

Dlaczego fancy rzeczy wcale nie są takie fancy, jak się wydają

 

Pamiętaj też, że na moim Instagramie co roku jest tyle jesiennych inspiracji, że nawet prawdziwa #jesieniara może się tym znudzić. Ale spokojnie, już za chwilę będzie zimowy spam choinkowo-mikołajowo-światełkowy. Na zdrowie!