O blogu | Kontakt

Dorosłość nie zna wieku

Czym jest BNS?

Blondynka na swoim to przede wszystkim paraporadnik dorosłości – jak stawiać pierwsze kroki „na swoim”, jak dorosłe życie wygląda od kuchni, jak radzić sobie z nią, patrząc oczami blondynki. Czyli wszystko, co chcesz wiedzieć, ale boisz się zapytać, bo wydaje Ci się, że wszyscy to wiedzą.

Zostań ze mną, a nie tylko dowiesz się, jak się przypala wodę, ale także, jak sobie z tym poradzić.

Chcę też, żebyś wiedział, że dorosłość to metafora, która nie zna wieku. Możesz mieć 19 lat i sprawnie obsługiwać sześć sprzętów AGD naraz, jednocześnie rozmawiając przez telefon o swojej prężnie działającej firmie albo mieć 36 i nie wiedzieć, jak się uruchamia zmywarkę.

To nic złego. Dorosłość nie przychodzi z wiekiem, to stan ducha. Jak nirwana. Po osiągnięciu mentalnej dorosłości nic Cię już nie zaskoczy.

Blondynka na swoim to też „swój” pogląd na świat. Pokażę Ci, jak wygląda rzeczywistość spod przymrużonego oka i powiem Ci, dlaczego właśnie tak trzeba na nią patrzeć.

Prywatnie i zawodowo interesują mnie też kwestie związane ze zdrowiem. Zostań ze mną na dłużej, a bezpiecznie przeprowadzę Cię przez ruchliwe skrzyżowania medycyny, głównie naturalnej. Jemy tyle przetworzonej żywności, że chemiczne leki nie zawsze muszą być konieczne.

Pokażę Ci, jak żyć z nietolerancjami pokarmowymi, jak nie umrzeć z głodu na dietach i jak poradzić sobie z wieloma problemami natury psychicznej i fizycznej. Bez leków.

Zostań ze mną i puszczaj moje teksty w świat, jeśli Ci się podobają. Mam nadzieję, że się polubimy!

Kontakt

kontakt@blondynkanaswoim.com

Moje social media

 Facebook: Blondynka na swoim

Instagram: blondynkanaswoim