Kim ja jestem?

Nazywam się Kinga i od 2017 roku działam w sieci jako Blondynka na Swoim. Na co dzień pracuję jako copywriter i korektor treści. Bloga założyłam z potrzeby artystycznego wyrażania się w tekstach. Uwielbiam pisać felietony oraz tworzyć treści kosmetyczne. Na swoim koncie mam e-book „Blondynka na swoim. Jak wejść w życie chwiejnym krokiem, a wyjść obronną ręką” – bardzo go polecam, całkiem dobrze mi wyszedł. Prywatnie jestem ogromną kociarą, miłośnikiem kawy i żółtych mini cooperów.

Moja oferta

Ta strona jest także moim swoistym portfolio. Z radością piszę teksty na zamówienie, robię zdjęcia produktowe oraz ogarniam social media. Pomogę także w tworzeniu kampanii reklamowych. Pełny zakres współprac oraz cennik znajdziesz w zakładce „oferta”. 

Jestem paznokciarą

Stylizacja paznokci to moja wielka pasja i w najbliższej przyszłości chcę z tego zrobić część mojego zawodu. Szkolę się zarówno w zakresie zdobień, jak i zagadnień technicznych oraz zdrowotnych kwestii. Będzie tu tego dużo! Sporo treści będę też umieszczać na swoim Instagramie oraz w newsletterze.

 

NAPISZ DO MNIE    Zapisz się na newsletter

    Bądź ze mną na bieżąco i dowiaduj się o wszystkim przed innymi! Gwarantuję, że nie

    chce mi się spamować, więc będę wysyłać maile tylko raz na jakiś czas. Obiecuję!

    Zapisuję się